partnerzyII

Małżeństwo Krystyna i Janusz Facon to instruktorzy, z którymi na stałe współpracujemy organizując warsztaty aquafitness w różnych częściach Polski.

www.aquaaerobik.pl

Firmę FitMag prowadzi Magdalena Wójcik Dąbrowska. Magda jest dyplomowanym instruktorem Aqua Fitness przeszkolonymi przez Beco Aqua College. Współpracuje z nami przygotowując lekcje na warsztaty. Ostatnio mogliśmy oglądać lekcje Magdy podczas warsztatów w Gold’s Gym na Wilanowie .Teraz Magda przygotowuje się do warsztatów w Bieruniu gdzie wystąpi obok Artjoma Lutkova .

Dzięki pomocy  managera klubu i instruktorki Aqua Fitness udało nam się zorganizować pierwsze warsztaty w Stolicy. Zajęcia prowadziły dwie panie: Magdalena Wójcik Dąbrowska miała dwie lekcje zatytułowane „Aqua College w pigułce”, a Krystyna Facon zaprezentowała nam „Niezwykłe sandały”.

 

Na basenie Rataje korzystając z gościnności firmy Fregatta Swimming zorganizowaliśmy warsztaty „BECO na Fit Expo”. Odbyły się one maju 2009 i prowadzone były przez Atjoma Lutkova z BECO Aqua College. Impreza towarzyszyła targom Fit Expo

W kameralnych warunkach hotelowego basenu zorganizowaliśmy warsztaty „BECO – Lato Sport – Kielce”.
Instruktorami prowadzącymi byli Krystyna i Janusz Facon z Warszawy.
http://www.rekreacja.hotellamar.pl/

 

Dzięki uprzejmości instruktorów pływania z tej pływalni, dysponujemy przepięknymi zdjęciami maluszków korzystających z naszego sprzętu.

Gdyby nie oni , nie odbyły by się dwie duże imprezy BECO-” Jesienne Warsztaty BECO ” z Artjomem Lutkovem w listopadzie 2010 roku i wcześniejsza marcowa konwencja z Dorotą Goffik

W listopadzie 2014 roku korzystaliśmy z gościnności 50 metrowej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu.
Wielu naszych uczestników z sentymentem zanurzało się w tej niecce , pamiętającej czasy ich kariery pływackiej . Teraz oddając się nowej pasji – Aqua Fitnessowi uczestniczyli w Jesiennej Aqua Konwencji BECO z udziałem międzynarodowych prezenterów – Magdy Wójcik Dąbrowskiej i Mariano Solier .
Miło wspominamy gościnność ,pomoc i przychylność kierownictwa pływalni i bardzo za to dziękujemy .

Trener pływania , szkoleniowiec WOPR , szkoleniowiec
w Szkole Open Mind , sędzia pływania II klasy i …..
dużo więcej o pani Beacie na stronie :
www.aquafit.net.pl

Pierwsze w Polsce szkolenie Aqua Tool Instructor odbyło się 30 marca 2014 roku w Ciechocinku, w Uzdrowiskowym Szpitalu Wojskowym. Korzystaliśmy tam z basenu , który spełniał wszystkie nasze oczekiwania , z przestronnej i profesjonalnie wyposażonej sali wykładowej z klimatyzacją , spożywaliśmy lunch w specjalnie dla nas przygotowanej sali. Wszystko na wysokim poziomie.
Bardzo dziękujemy Pani z Administracji oraz całemu personelowi, za pomoc w organizacji tej imprezy. Chętnie do Was wrócimy.

Na tej uroczej pływalni  wśród przemiłych ludzi udało nam się zorganizować Aqua konwencję BECO. Dzięki pomocy i przychylności całego personelu organizacja przebiegła bez zarzutu, a uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wybranego przez nas miejsca.

Dziękujemy.

http://www.atlantis-plywalnia.pl/

W słonych wodach Parku Wodnego Jan w Darłowie, 5 grudnia 2009, odbyły się Warsztaty Mikołajkowe BECO.
Instruktorzy z Aqua College – Jana Blombecker i Artjom Lutkov zaprezentowali na nich zupełnie nowe przybory BECO.

 

Na pływalni AWF zorganizowaliśmy pierwsze warsztaty BECO prowadzone przez polskich instruktorów. Mimo małej jeszcze wówczas popularności, zarówno naszych instruktorów jak i sprzętu BECO, odnieśliśmy sukces – na nasze zajęcia przyjechało 50 uczestników.

W organizacji tego przedsięwzięcia bardzo pomogła nam Dr Dorota Groffik – Katedra Teorii i Metodyki WF – AWF Katowice.

Na pływalni BOSiR-u dzięki trenerom pływania panuje bardzo przyjazna atmosfera. Zorganizowaliśmy u nich już dwie duże imprezy-warsztaty w marcu 2010 z prezenterką Dorotą Groffik i w listopadzie „Jesienne Warsztaty Aqua Fitness Beco” z Artjomem Lutkovem .

www.basenbierun.pl

W październiku 2010 roku w Gdańsku byliśmy obecni na aqua konwencji, Body&Soul organizowanej przez Profi Fitness.

Jedną z prezenterek tej konwencji była współpracująca z nami instruktorka – Maja Dyczkowska, która prowadziła lekcję z powerstickiem – przyborem rodem z Beco.

Byliśmy też dostawca sprzętu na inne lekcje Aqua Aerobiku, prezentowaliśmy nowości na naszym stoisku .

Dzięki szkoleniom Profi Fitness i instruktorkom szkolącym, informacje o naszym sprzęcie docierają już do początkujących instruktorów aqua aerobiku.

 

Mgr wychowania fizycznego, trener pływania, ratownik, instruktor fitness. Szkoleniowiec OM Aqua w szkole Open Mind, prezenter na Konwencji Aqua”Na Fali”.
Na co dzień w pracy wykorzystuje sprzęt BECO. Jest autorką obszernego artykułu w Body Life (5/2007), na temat przyborów BECO używanych w AquaFitness.
www.aqua-fitness.pl

Centrum Odnowy Biologicznej – nowy  i komfortowy obiekt w spokojnej dzielnicy Katowic przy ulicy Wesołej.
Dzięki życzliwosci właścicieli i udanej z nimi współpracy, udało nam się stworzyć bardzo fajny klimat warsztatów Aqua Fitness Beco.
Ciepła woda, ciepłe suche powietrze na basenie, wygodne leżaki i barek zaopatrzony w kawę i pyszne oczyszczające napoje z aloesem – dodatkowo umiliły nam czas.

www.cob-fitness.pl

Dzięki pomocy kierownika i pracowników pływalni zorganizowaliśmy wspólnie z nimi  28 03 2009 warsztaty – „WODA . PRZYBÓR . MUZYKA”

www.basenbochnia.pl

Aqua College to nasz niemiecki partner razem z  którym organizujemy w Polsce warsztaty i szkolenia. Szkoła ta cieszy się bardzo dobrą opinią w Niemczech i Polsce, a jej główną przewagą jest to, że skupia się wyłącznie na aquafitnessie.
O profesjonalizmie i metodyce nauczania najlepiej świadczą opinie  uczestników szkoleń Aqua Fitness Professional.

 

 

www.fitnessmusic.com.pl

Firma Wodniak S.C. z Bełchatowa pomogła nam już dwa razy (XI.2008 i X.2009) zorganizować szkolenia Aqua Fitness Professional.

www.plywalnia-wodnik.pl

Na zorganizowanych przez Szkołę OM dwóch konwencjach Aqua w Kołobrzegu: NA FALI 2 w czerwcu 2007 roku i NA FALI 3 w czerwcu 2008 roku, uczestnicy mieli możliwość testowania sprzętu BECO.